نتایج جستجو برای عبارت :

به تو نیاز داریم که رهبرمان باشی .

امام علی(ع):«مَنْ نَامَ عَنْ نُصْرَةِ وَلِیِّهِ انْتَبَهَ بِوَطْأَةِ عَدُوِّهِ»هر کس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد؛زیر لگد دشمن بیدار می شودغررالحکم،ص۴۲۲------الآن هنگام یاری دادن به رهبرمان است.در شرایطی که دشمن تلاش می کند که رهبرمان را ترور شخصیت کنند و مردم از رهبر جداشوند می توانیم به رهبرمان کمک کنیم.بیایید از خواب غفلت بلند شویم. 
پهلوانان نمی میرند ورزش می کنند: ورزش از نگاه رهبرمان

پهلوانان نمی میرند ورزش می کنند: سید علی خامنه ای
معرفی:
ورظش: اگر می خواهی بدونی که فرق این ورظش و اون ورزش از کجاست تا به کجا حتماً این کتاب رو بخون، اون وقت می فهمی که این جسم طوری آفریده شده که اگر شما ورزش نکردید مثل این است که نخوابیده اید ، مثل این است که غذا نخورده اید .
بریده کتاب(۱):
من قهرمان ها را دوست می دارم . علاوه بر این که هم ورزشکارها را در همه ی رشته های ورزشی دوست می دارم ، قه
فردا همه می آییم برای وحدتمان برای حمایت از آرمان هایمان ما هیچ وقت از خواسته هایمان عقب نمی نشینیم و تا آخر سرباز ولایت می مانیم و به سخنان رهبرمان گوش فرا می دهیم و از او اطاعت می کنیم.آری ما تا آخر برای نظام خود و ارزش هایمان می مانیم و دست از حمایت ولی فقیه بر نمی داریم. بیایید با درستی رای دهیم.

سلام من دیروز تئاتر شما رادیدم.راستش اول فکر کردم موضوع تئاتر درباره وقایع کربلاست.وقتی وارد سالن شدم فهمیدم موضوع نمایش،کربلای زمان خودمان است.روزهایی که باید به خودمان محک بزنیم که کجای این واقعه هستیم آیا با حسینیم یا خدانکرده مقابل حسین.آیا زرق وبرق و یاتهدیدهای لشکر کفر ما را فریب میدهد.یا با عزم استوار پشت سر رهبرمان میمانیم.کشور ما از این جابرهای گمنام زیاد دارد.همانطور که در نمایش اشاره شد این انقلاب معجزه است.متن کار شما بسیار عا
 دور جالب لیبرالها:اگر رای نیاورند: تقلب شده استاگر رای بیاورند: علی رغم تقلب باز ما پیروز شدیم!
اگر مذاکرات نتیجه دهد: ما زبان دنیا را بلدیماگر نتیجه ندهد: دلواپسان لجوجند و نمی گذارند!
اگر رهبر حمایتشان کند: این تصمیم رهبر بود نه ما!اگر رهبر حمایت نکند: نمیگذارند کار کنیم!!!

قرآن زیبا میفرماید:
فاذا جائتهم الحسنه قالوا لنا هذه! و ان تصبهم سیئه یطیروا بموسی!! (اعراف۱۳۱)هرگاه خیر به آنها میرسد می گویند از خوبی خودمان است وهرگاه مشکلی به وجود م
ماه بندان: حواشی جالب، بامزه و احساس برانگیز سفر رهبرمان به خراسان شمالی.
ماه بندان ، محمد رضا شهبازی
معرفی:
واژه«حاشیه» شما رو یاد چی میندازه؟ فوتبال، روزنامه، فیلم و سریال… اما حاشیه بعضی چیزا یه کم جدید و دست نیافتنی می شه.تا به حال راجع به سفرهای رهبر عزیزمون زیاد شنیدید ولی راجع به اتفاقات و حاشیه های اون چیز زیادی نمی دونیم.این کتاب خاطرات جالب، بامزه و در بعضی مواقع احساس برانگیزی رو به نگارش درآورده.

بریده کتاب:
کنار پسرجوانی نشست
چون عشق علی(ع) در دلمان هست.
                                                             سید علی خامنه ای رهبرمان هست.
هر بار گذشتیم ز مکافات!
                                                             این بار گذر هم رهمان هست.
ایران حرمی شد که بدانیم.
                                                             ایمان به هر جای جهان هست.
ساکت شو حرامی که خرفتی

گرگ ها خوب بدانند: در این ایل غریب.
گر پدر ُ تفنگ پدری هست هنوز.
گر چه نیکان همگی بار سفر بر بستند.
شیر مردی چو سید علی خامنه ای هست هنوز.
گر امام شهدا نیست کنون در برمان.
خلف سالم و مظلوم علی خامنه ای هست هنوز.
(سلامتی مقام معظم رهبری و نابودی دشمنان ولایت صلوات)

اشک چشمانم جاریست،که فرمانده رفتچشمانم بارانیست،که سردار رفتیار رهبر،دست رهبر،سرباز امام رفتسردار سلیمانی،فرمانده دلها شهادت مبارکمطمئن باش خونت پایمال نمیشودمطمئن باش رهبرمان را تنها نمیگذاریمدلم برایت تنگ شدهانتقام خونت را از دشمن خواهیم گرفتخداحافظ سردار سلیمانی

هر بار گذشتیم ز مکافات!
ایران حرمی شد که بدانیم.
ساکت شو حرامی که خرفتی

هر بار گذشتیم ز مکافات!
ایران حرمی شد که بدانیم.
ساکت شو حرامی که خرفتی

چگونه باور کنم خبر رفتنت را سردار؟بلند شو مگر نمی‌بینی شامیان دور علی را گرفته‌اند؟بلند شو برادردلم رفته بین‌الحرمین، کنار علقمهبندبند وجودم دم گرفته «ای اهل حرم میر و علمدار نیامد»بلند شو دلمان برای لبخندت، برای بصیرتت، برای آرزوهای شهادتت تنگ می‌شودپاشو امیر لشگر ایرانبلند شو هنوز فتوحات زیادی باقی ماندهبلند شو دلم برای خم ابرویت تنگ شدهبرای اخم‌های پرصلابتتچگونه باور کنم رفتنت را؟!آنقدر در کوه‌ها و بیابان‌ها به دنبال شهادت گش
چگونه باور کنم خبر رفتنت را سردار؟بلند شو مگر نمی‌بینی شامیان دور علی را گرفته‌اند؟بلند شو برادردلم رفته بین‌الحرمین، کنار علقمهبندبند وجودم دم گرفته «ای اهل حرم میر و علمدار نیامد»بلند شو دلمان برای لبخندت، برای بصیرتت، برای آرزوهای شهادتت تنگ می‌شودپاشو امیر لشگر ایرانبلند شو هنوز فتوحات زیادی باقی ماندهبلند شو دلم برای خم ابرویت تنگ شدهبرای اخم‌های پرصلابتتچگونه باور کنم رفتنت را؟!آنقدر در کوه‌ها و بیابان‌ها به دنبال شهادت گش
به چه می‌اندیشی!
نگرانی بیجاست...
عشق اینجا
و‎ ‎خدا هم اینجاست،
لحظه‌ها را دریاب
زندگی در فردا
نه، همین امروز است!

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه و زیبا

یك زن
برای زیبا ماندن
به دوستت دارم های
مردی نیاز دارد
كه هرروز آرام
در گوشش زمزمه كند

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه کوتاه

وقتی انسان‌ها همدیگر را دوست داشته باشند، همدیگر را می‌بخشند. اما وقتی دائما مجبور به این کار شوند، از دوست داشتن دست برمی‌دارند...!

++++++++++++++++++++
#دوستان عزیزی که نماز و روزه و ختم قرآن قضای اموات(ره) برگردنشان میباشد می توانند با مراجعه به منوهای بالای صفحه وبلاگ وارد گزینه نماز و روزه استیجاری شوند واین دین بزرگ را از خود ساقط کنند..  /\   /\

«١٦٦»إِذْ تَبَرَّأَ الَّذِینَ‌ اتُّبِعُوا مِنَ‌ الَّذِینَ‌ اتَّبَعُوا وَ رَأَوُا الْعَذابَ‌ وَ تَقَطَّعَتْ‌ بِهِمُ‌ الْأَسْبابُ‌ در آن هنگام که عذاب را مشاهده کنند و پیوند میانشان بریده(و دستشان از همه چیز قطع)گردد،پیشوایان(کفر)،از پیر
 «بسم الله قاصم الجبارین» . حاج قاسم کجایی؟ کجایی که ببینی امروز سردار حاجی‌زاده مقابل دوربین‌ها آرزوی مرگ کرد. کجایی که ببینی دست بر گردن گذاشت و گفت: گردن ما از مو باریک‌تره. سرداری که در حین عملیات پشت میز ننشسته بود، دستور بدهد بلکه در غرب کشور بین نیروهایش بود. ما که می‌دانیم او مقصر نیست اما با شجاعت تمام مسئولیت این اتفاق تلخ را برعهده گرفت. کجایی حاجی که ببینی امروز سردار حاجی زاده تنهاتر از همیشه است. . راستی اگر بودی چگونه او را دل
هر بار گذشتیم ز مکافات!
ایران حرمی شد که بدانیم.
ساکت شو حرامی که خرفتی

پیشنها_مطالعه#کتاب
آب هرگز نمی میرد... 
به حق چه زیبا فرموده ولی زمانمان:که میرزا محمد سُلگی شهید زنده است.
بعضی انسان ها آزادانه زندگی می کنند و خود را گرفتار قید و بند ها و محاسبات عقلی نمی کنند،بلکه زندگی کردن آن ها پاسخ به ندای قلب و باورشان است.
میرزا محمد از بند دنیا رها بوده و عهدی جانانه بسته است با سقا و علمدار ابی عبدالله الحسین،با مدد به نام و حماسه یِ سقای دشت کربلا حماسه ها آفرید با یاران و اصحابش، حماسه هایی از جنس غیرت، شور، استقا
در همان ساعتهای باورنکردنی، دقایقی که اشک بود و اشک، ثانیه هایی که نمی گذشت،
ناگاه فکری در ذهنم دویدن گرفت:
همین امروز ، روز شهادت ، در اوج سوگ 
      روز آغازهاست
آغازهای متداوم برای نشان دادن تداوم راه و مقاومت.
اما چه آغازی؟
در گروهها چرخ زدم. پیامها را می خواندم و انتشار می دادم.
پیام رهبرمان!
معنای عزای عمومی!
و...!
بدنبال آغازی بودم که دیده شود چون باید دیده می شد تا هدفم را پوشش دهد.
به یاد وبلاگی افتادم که چند ماه بود به هر دلیل عقب می افتا
ولا تحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتا بل احیا عند ربهم یرزقون 
صبح روز جمعه جامعه اسلامی یتیم شد 
چشم های بهت زده ملت داغدارمان خیره به دلاوری بود که فاتح سرزمین های اسلامی بود و این تنها دلیل  محبوبییتش نیست دلیل محبوبیتش اخلاق است اخلاق نشانه ایی که در رفتار و عمل و  منش او بارز بود اری شهادت مزد بهترین مردان خداست 

اقتدا به امیر المومنین چیزی جز این را همراه ندارد  شیعه مولا علی میتواند به جایی برسد که فاتح زمین و دل ها باشد 
ایران م
تعریف قبیله از نگاه ست گادین
ست گادین در همان اوایل کتاب، تعریفی از قبیله را ارائه می‌دهد:
قبیله گروهی از افراد مرتبط با یکدیگر، مرتبط به رهبر، و مرتبط به یک ایده است. میلیون‌ها سال است که انسان‌ها بخشی از این قبیله یا آن قبیله بوده‌اند. هر گروه تنها به دو چیز نیاز دارد تا یک قبیله محسوب شود: علاقه‌ی مشترک و راهی برای برقراری ارتباط.
او در جای دیگری در همان اوایل کتاب توضیح می‌دهد که:
ما انسان‌ها ناگزیر از این هستیم که به چیزی تعلق داشته ب
سلام دوست خوبم!
پیشنهادی برایت دارم. اگر پسندیدی و شرایطش را داشتی انجام بده.
بیانیه #گام_دوم_انقلاب را در یک جای خوبی در حرم امام رضا (ع) که روبروی ضریح یا گنبد باشد، مطالعه کن. 
با امام رضا بخوانش! هر از گاهی به امام نگاه کن. فرازهای بیانیه را با احساس بخوان. و هر جا که آقا نوید آینده خوب را می دهد، به امام رضا بگو من میخواهم در این آینده نقش داشته باشم. هر جا آقا توصیه ای به جوانان کرد، بگو یا امام رضا جان! کمکم کن توصیه های آقا را عالی انجام بدهم.
من یادم نمی­رود! یک خانمی در یکی از این کوچه گردی­ های ما، که زمستان هم بود، سرد بود، این را یادم نمی­رود! یک پیرزنی خودش را به ما رساند گفت آقا آقا! یک دقیقه بایست بایست. ایستادم و خانه رفت و آمد دیدیم یک چراغ علاءالدین، آورد. آورد گفت این را ببر به رزمنده­ ها بده. دست زدم دستم سوخت! گفتم مادر الان این را از خانه آوردی؟ گفت خانه من گرم است، آنجا سرد است، برای رزمنده­ ها ببر.  چراغ روشن خانه ­اش را فوت کرد و به من داد.

علیرضا در وبلاگش مطلبی نوشت
خداوند در قرآن می‌فرماید: «وَ لا تَحْسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلُوا فی‏ سَبیلِ اللَّهِ اَمْواتاً بَلْ اَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یرْزَقُونَ»؛آلعمران  169
 [اى پیامبر!]  هرگز گمان مبر کسانى که در راه خدا کشته شدند، مردگانند! بلکه آنان زنده‌اند، و نزد پروردگارشان روزى داده می‌شوند.                                                       شهادت سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی به تمام مظلومان و آزادگان عالم تسلیت می گم  
ای شهید بزرگ کمک کن که بتوانیم را
شب جمعه 12 دی98 بود. خوابم نمی برد. انگار نگران بودم. حالم را نمی فهمیدم اما نمی فهمیدم چه مرگمه. سردرد هم داشتم اما خواب نمی آمد. به سراغ کتاب رفتم.مطالعه. کمی خواندم تا بلکه خوابم بیاید اما نمی فهمیدم چرا نمی آید. فقط می ترسیدم دیر شود و سحر جمعه را خواب بمانم که بد حسرتی خواهد بود. بالاخره نفهمیدم کی خوابم رفت.
دقایقی مانده به اذان بیدار شدم اما بعد اذان بدجور خوابم می آمد و خوابیدم. نمیدانم چه ساعتی بود که از صدای بلند تلویزیون بیدار شدم: اعلام

غروب پاییز سال 1391 بود. جلوی خانه نشسته بودم. همیشه توی مهر ماه دلم می گرفت. یاد روزهای سخت جنگ می افتادم.... اما یادم افتاد که رهبرمان به کرمانشاه آمده. خوشحال شدم. تلویزیون را روشن کردم و رو به روی تلویزیون نشستم. با خوشحالی به تلویزیون خیره شدم. رهبرم توی ماشینی سفید نشسته بود و مردم دور تا دورش حلقه زدنده بودند. ماشین نمی توانست از میان جمعیت عبور کند. مردم مثل پروانه بال بال می زدند. به سهیلا گفتم: «روله، بیا فیلم ورود رهبر را به کرمانشاه نشا

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
سرلشکر سلامی:
اراده ملت ایران بزرگ‌تر از اراده دشمنان است / کمک‌های مرد‌م پس از سیل تجسم دل‌انگیزی از وحدت و همدلی بود
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه اراده ملت ایران بزرگ‌تر از اراده دشمنان است، گفت: کمک‌های مرد‌م پس از سیل تجسم دل‌انگیزی از وحدت و همدلی بود.

کد خبر: ۳۶۱۵۱۳
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲ - 12September 2019

به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار سردار سرلشکر حسین سلامی صبح امروز (پنجشنبه) در مراسم افتتاح متمرکز دو هزا
دیگه داره کفرم در میاد،خسته شدم دیگه ،یکی از بچه ها هست من هی یه چیزی درباره امام و رهبری میذارم ساز مخالف میزنه ، میخوام باهاش دربیفتم ولی هر دفعه میگم ولش  کن ،چون تاثیری نداره الان شما فرض بگیرید من باهاش کلام به کلام گذاشتم خب نه من کوتاه خواهم آمد نه اون ، و فقط جر و بحثی بیهوده داشتیم و حتی شاید به هم توهین هم بکنیم ، خب این هدفی نیست که من در ذهن دارم ، ما حق توهین نداریم ، امام زمان نمی پسندند.  بحث نمیکنم چون میدونم تاثیری نداره و فقط اع
وصیت نامه شهید علی
نقی رحمتی

بسم الله الرحمن
الرحیم

یا ایها الذین آمنو الا تتخذوا اباءکم و اخوانکم اولیاء ان استحبوا الکفر علی
الایمان و من یتولهم منکم فاولئک هم الظالمون قل ان کان اباوکم و ابناءکم و
اخوانکم و ازواجکم و عشیرتکم و اموال اقترفتموها و تجاره تخشون کسادها و مساکن
ترضونها حبالکم مناالله و رسوله و جهاد فی سبیله فتربصوا حتی یاتی الله بامره و
الله لا یهدی القوم الفاسقین.

ای اهل ایمان شما پدران و برادران خود را نباید دوست بداری
وصیت نامه شهید علی
نقی رحمتی

بسم الله الرحمن
الرحیم
یا ایها الذین آمنو الا تتخذوا اباءکم و اخوانکم اولیاء ان استحبوا الکفر علی
الایمان و من یتولهم منکم فاولئک هم الظالمون قل ان کان اباوکم و ابناءکم و
اخوانکم و ازواجکم و عشیرتکم و اموال اقترفتموها و تجاره تخشون کسادها و مساکن
ترضونها حبالکم مناالله و رسوله و جهاد فی سبیله فتربصوا حتی یاتی الله بامره و
الله لا یهدی القوم الفاسقین.
ای اهل ایمان شما پدران و برادران خود را نباید دوست بدارید
ا

دیده‌بان
شهید علی‌نقی رحمتی
فرزند: اسماعیل
متولد: 1342 دهنو اصفهان
محل شهادت: عین خوش (عملیات والفجر1)
تاریخ شهادت: 26/1/1362 
محل خاک‌سپاری: دهنو
زندگی نامه
دوم دبستان بود که پدرش را از دست داد. در کنار تحصیل و درس مشغول به کار شد. همان روزها با اشتیاق در کلاس‌های قرآن و جلسات مذهبی حضور یافت و در برپایی کلاس‌های قرآن در مسجد محل نقش بسزایی داشت. سال 1357، ازدواج کرد و دو یادگار از خود به جای گذاشت. قبل از عملیات والفجر1(اسفندسال61) ب
دیده‌بان
شهید علی‌نقی رحمتی
زندگی نامه
دوم دبستان بود که پدرش را از دست داد. در کنار تحصیل و درس مشغول به کار شد. همان روزها با اشتیاق در کلاس‌های قرآن و جلسات مذهبی حضور یافت و در برپایی کلاس‌های قرآن در مسجد محل نقش بسزایی داشت. سال 1357، ازدواج کرد و دو یادگار از خود به جای گذاشت. قبل از عملیات والفجر1(اسفندسال61) به
دیده‌بان
شهید علی‌نقی رحمتی
زندگی نامه
دوم دبستان بود که پدرش را از دست داد. در کنار تحصیل و درس مشغول به کار شد. همان روزها با اشتیاق در کلاس‌های قرآن و جلسات مذهبی حضور یافت و در برپایی کلاس‌های قرآن در مسجد محل نقش بسزایی داشت. سال 1357، ازدواج کرد و دو یادگار از خود به جای گذاشت. قبل از عملیات والفجر1(اسفندسال61) به

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها
غدیر؛ نصب جانشین و توجه به مسأله امامت

1.76 مگابایت
دریافت فایل فلش -  دریافت کد

پیوندهای متغیر ...

صوت و ویدئو

خط حزب‌الله ۲۰۷ | اگر ثبات قدم نباشد رابطه با انقلاب قطع می‌شود
 برای دسترسی به آرشیو نشریه می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.
دریافت «خط حزب‌الله» نسخه‌ی مطالعه | دریافت نسخه‌ی چاپ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها