نتایج جستجو برای عبارت :

بنفش باش . !!

رنگ بنفش طراحی لباس 
این رنگ فرعی از ترکیب دو رنگ قرمز و آبی به وجود می آید خصو صیات این رنگ،سردی ، کناره گیری، انزوا طلبی وبی طرفی و کنایه از خون و غم و اندوه و تسلیم است. این رنگ نمایشگر بی خبری و بی اختیاری و ظلم و دشواری است ورنگی مرموز و بر انگیزاننده احساسات است.

همیشه کفش های بنفش اش را به پا می کرد، روبان‌ اش که طرح گل داشت را می پیچاند دور سرش و لباس گل گلی‌ اش را می پوشید. جلوِ پنجره می ایستاد و ساعت ها به درختی که در حیاط خانه ی همسایه روبرویی بود زل می زد. برگ های درخت را می شمرد، روز به روز کمتر می شدند و مریضی اش شدیدتر می شد..آخرین برگ اگر می افتاد زندگی اش تمام بود. این حرف را مادر رزیتا به او گفته بود و علیرضا را مُجاب کرده بود بعد از سه سال قلم مو به دست بگیرد و روی درخت خانه شان برگ نقاشی کند. علی
کیپریپدیوم‌های زرد و بنفش از نادرترین گل‌های دنیا محسوب می‌شوند. اصالت این گل به اروپا و به‌خصوص انگلستان بازمی‌گردد. شکل ظاهری این گل سبب شده تا آن را به یک کفش یا یک ظرف تشبیه کنند. با وجود این‌که هم‌اکنون شمار کیپریپدیوم‌های زرد و بنفش کم است اما تعداد آن‌ها پیش از سال 1917 کمتر هم بود اما در این سال یک باغ زیبا از گل کیپریپدیوم‌ در انگلستان کشف شد و از سال 1981 نیز این گیاهان نایاب تحت حفاظت قرار گرفته‌اند. متاسفانه افراد بسیاری به صورت
   یه شال سرخابی سفارش داده بودم. دیروز رسید ولی عوض سرخابی، یه رنگی بود که ما بهش میگیم بنفش زشت. اومدم ازش عکس بگیرم بفرستم براش بگم: گلم این رنگی که فرستادی که سرخابی نیس. که اونم بگه: عزیزم فلان و بهمان. بعد هر چی عکس گرفتم، با فلش، بی فلش، توی اتاق و توی هال، همه ی همش عین عکسای خود پیجه از اب دراومد.
هیچی دیگه. فعلا دارم به خودم می قبولونم که رنگ بنفش زشت چقده بهم میاد.
میرای دیروز ازم پرسید که دنیات چه رنگیه؟ مطمئن نبودم. تک رنگ نبود، اما وسط دنیام وایساده بودم و نمی تونستم ببینم چه رنگیه. بهش گفتم طیف آبی-بنفش. جواب داد: پس به خاطر همینه که دنیات رو دوست دارم. دنیای من آبیه، به رنگ غم.امروز وقتی داشتم با گوشی باتری خالی کرده و چتر رنگین کمونیم برای خودم زیر بارون این طرف اون طرف می گشتم، به این نتیجه رسیدم که دنیام آبی نبود، بنفش هم. دنیام سیاه بود. سفید بود. خاکستری بود. 
حراج بافت مردانه مدل Zibo (بنفش)
فروش ویژه بافت مردانه مدل Zibo (بنفش)
قیمت ارزان بافت مردانه مدل زیبو Zibo رنگ بنفش
بافت مردانه مدل Zibo (بنفش)
http://lavanshop.sabzgostar.net/product/pid/3449

65,000 تومان

بافت مردانه مدل Zibo سایز بنـدی:فـــری سایز مناسب L/XL قد آستین :54 سانتی متر قد بافت : 67 سانتی متر جنس: کاموای ریزبافت رنگ بافت:بنفش الیاف درجه یک تن خور بسیار عالی فقط 65 تومان پرداخت در محل گارانتی تعویض
ادامه مطلب
من عاشق این هستم که چگونه تام فورد یک مجموعه تابستانی را در زمستان می ریزد ، زیرا ، در صورت انتظار ، جت خصوصی منتظر است تا ما را به مالدیو بزند؟ برای تعطیلات. * تلنگر مو *
Winter Soleil آخرین پرتاب LE او است و دارای یک دوئل سرخ ، چهار روغن لب غلتکی (بسیار جذاب ، من می دانم!) ، یک روغن بدن با رایحه Gardenia با وانیل دنج ، برجسته ، برجسته ، رژ لب و چشم و پالت گونه با یک بنفش فلفل قرمز ، بنفش / پرتحرک قوی.
مجموعه کالاهای زمستانی tom fordتام فورد وینت سولیلهوم ... حالا که
خواص و فواید چشمگیر کلم بنفش

کلم بنفش ، که به آن کلم قرمز نیز گفته می شود ، متعلق به جنس گیاهان Brassica است. این گروه شامل سبزیجات پر مواد مغذی مانند کلم بروکلی ، جوانه بروکسل و کلم است.
طعم آن شبیه به کلم سبز است. با این حال ، انواع بنفش در ترکیبات گیاهی مفید که با مزایای سلامتی مانند استخوان های قوی تر و قلب سالم تری ارتباط دارند ، غنی تر است.
همچنین تصور می شود که کلم بنفش باعث کاهش التهاب و محافظت در برابر انواع خاصی از سرطان ها می شود. علاوه بر
 رنگ؛ شاید بتوان آن را مهمترین عنصر این جهان دانست، تصور کنید در یک دنیای سیاه و سفید زندگی می‌کردید، آنموقع چه اتفاقی می‌افتاد، مجبور بودید همه چیز را یا سیاه ببینید و یا سفید و بنوعی اصلا هیچ انرژی را دریافت نمی‌کردید و هیچ روحی در زندگی وجود نداشت!
یکی از این رنگ‌هایی که سبب روح بخشی به دنیای اطراف ما شده است رنگ بنفش است که امروز باشگاه خبرنگاران جوان تصمیم دارد تا اطلاعاتی شگفت انگیز از این رنگ را در اختیار شما قرار دهد، پس پیشنهاد می
 رنگ؛ شاید بتوان آن را مهمترین عنصر این جهان دانست، تصور کنید در یک دنیای سیاه و سفید زندگی می‌کردید، آنموقع چه اتفاقی می‌افتاد، مجبور بودید همه چیز را یا سیاه ببینید و یا سفید و بنوعی اصلا هیچ انرژی را دریافت نمی‌کردید و هیچ روحی در زندگی وجود نداشت!
یکی از این رنگ‌هایی که سبب روح بخشی به دنیای اطراف ما شده است رنگ بنفش است که امروز باشگاه خبرنگاران جوان تصمیم دارد تا اطلاعاتی شگفت انگیز از این رنگ را در اختیار شما قرار دهد، پس پیشنهاد می
یاس بنفش 
یکی دیگر از گیاهان دارویی که امروز به معرفی ان می پردازیم گیاه دارویی یاس بنفش است .گیاهی است از خانواده  زیتون Oleaceae که گونه مختلفی دارد و واریته  از آن 
پر پرمی باشد.گل آن خوشه  و بسیار معطر به رنگ حنایی ارغوانی و بنفش ولی کم دوام است. درختچه  است به بلندی ۳-۲ متر، برگ آن بزرگ، بیضی نوک تیز با قاعده  قلبی 
شکل، متقابل با دمبرگ دراز می باشد. میوه آن کپسول و تخم مرغی شکل به طول ۱/۵ - ۱ سانتی متر است که در آن دانه  درشت و بالدار یاس قرار دا
آرایش چشم خاص
آرایش چشم بنفش | آرایش چشم مجلسی با سایه بنفش و آبی| جدیدترین مدل میکاپ چشم
زیباترین مدل های آرایش چشم بنفش و آبی

آرایش چشم بنفش بسیار زیباست و طرفداران زیادی دارد. استفاده از سایه های بنفش اگر به صورت حرفه ای انجام پذیرد هر رنگ چشمی را جذاب تر خواهد کرد.
با ما همراه باشید تا چند نمونه از جدیدترین و زیباترین مدل های آرایش چشم با تم بنفش را مشاهده نمایید.

عینک های آفتابی تنها برای زیبایی مورد استفاده قرار نمی گیرند .این عینک
ها مانند یک نگهبان از چشمان شما در برابر اشعه  ماوراء بنفش خورشید
،محافظت می کنند.( تابش اشعه ماوراء بنفش [UV] نوعی انرژی تولید شده توسط
خورشید است که باعث سرطان پوست و بیماری های چشمی می شود) انجمن اوپتومتری
آمریکا در این باره می گوید،شما باید به دلایل  زیر از عینک های آفتابی در
نور خورشید استفاده کنید. ادامه مطلب
دنبال چاره بود که یک جای خالی بزرگی که مثل یه سیاه‌چاله‌ی بزرگ توی زندگیش بود رو پر نه ولی تسلی بده. به کتاب‌ها و قصه‌ها پناه برد و ماری رو دید که وسط اون داستان‌ها زنده‌س. تصمیم گرفت هر روز یک کتاب بخونه و براش یادداشت بنویسه و این تصمیم جهادی، لایف استایل زندگیشو متحول کرد و یک سال بعد، دیگه اون آدمی نبود که بود.
قصه‌ها، برای سیاه‌چاله لالایی گفته بودن و اون حالا آروم خاطرات قشنگش رو با ماری مرور میکرد چون که یاد گرفته بود تا وقتی که کسی
ﻞ ﺭﺯ ﺻﻮﺭﺗ ﻧﻤﺎﺩ ﺍﺣﺴﺎﺳﺎﺕ ﻣﻼ‌ﻢ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺗﺤﺴﻦ، ﺷﺎﺩ ﻭ ﻗﺪﺭﺩﺍﻧ ﻣ ﺑﺎﺷﺪ.ﺷﻮﻓﻪ ﻫﺎ ﻞ ﺭﺯ ﺻﻮﺭﺗ ﻧﻤﺎﺩ ﺷﺎﺩ ﺍﺳﺖ، ﻞ ﺭﺯ ﺻﻮﺭﺗ ﻫﻤﻨﻦ ﺑﻪ ﻇﺮﺍﻓﺖ ﻭ ﻟﻄﺎﻓﺖ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﺩﺍﺭﺩ.....
ﻞ ﺭﺯ ﻧﺎﺭﻧﺠ ﻧﻤﺎﺩ ﺷﻮﺭ ﻭ ﺍﻧﺮ ﺍﺳﺖ.ﻞ ﻫﺎ ﺭﺯ ﻧﺎﺭﻧﺠ ﺭﺍ ﻣ ﺗﻮﺍﻥ ﺑﺮﺍ ﺍﺑﺮﺍﺯ ﺗﻤﺎﻞ ﺷﺪﺪ ﻭ ﺍﻓﺘﺨﺎﺭ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺮﺩ.....
ﻞ ﺭﺯ ﺑﻨﻔﺶ ﻧﻤﺎﺩ ﻋﺸﻖ ﺩﺭ ﻧﺎﻩ ﺍﻭﻝ ﺍﺳﺖ.ﻞ ﺭﺯ ﺑﻨﻔﺶ ﺗﺮﻩ ﺑﺮﺍ ﺑﺎﻥ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺑﺰﺭ ﻭ ﻋﻈﻤﺖ ﻭ ﺍﺑﺮﺍﺯ ﺷﻔﺘ ﻭ
تولدت مبارک سولین بانو
الهی موفق ترین باشی و همیشه دلت شاد باشه:) بسی کنار مامان اینا بهت خوش بگذره:)
خوشبخت ترین بشی جانم:)
بیا شمع هارو فوت کن ، تا صدسال زنده باشی:)
دخترمون چون بنفش دوست دارن کیکمونم این رنگیه:)من نمیدونم چرا تو بنفش دوست داری شومارِ دومِ من؟!
تولد بازیه ، فرداهم تولد داریم ؛) دست و جیغ هوراا
استفاده از رنگ بنفش در دکوراسیون داخلی بسیار خوشایند است زیرا رنگی جذاب و پرطرفدار است که در خانه زیبایی می‎آفریند.
رنگ بنفش با طیف‌های متعددی که دارد جاذبه‌های بی‌نظیری به خانه می‌بخشد. بنابراین دکوراسیون خانه به رنگ بنفش جلوه‎ای بسیار دلنشین و زیبا دارد.
از آنجاکه در ترکیب رنگ بنفش هم از رنگ‌های گرم و هم سرد استفاده شده است، این رنگ با اکثر رنگ‌ها هماهنگی خوبی دارد.
از ویژگی‌های بارز دکوراسیون خانه به رنگ بنفش این است که در اکثر سبک
بذر فلفل دلمه ای بنفش

محصول کشور روسیه
** محصول مناسب باغچه و گلدان **
جدید،زودرس
وزن هر عدد فلفل بین 90-100 گرم، می باشد.
کاملا ارگانیک
رنگ آنها بنفش تیره می باشد.
طعم شگفت آور و خوشمزه
برای چاشنی، پخت و پز  استفاده می شود
دارای مقاومت بسیار بالا
www.karnila.ir
فروشگاه بذر کارنیلا
یه دونه از این سورت ها گرفتم که میزنی به جای هندفری گوشی و میتونی دو تا هدفون رو بش وصل کنی که با دو تا هندزفری مختلف بتونی همزمان یه اهنگ رو بشنوی:))))))))
الان اینقدر ذوق دارم باش با یکی اهنگ گوش بدم و راه برم که نمیتونم تا شنبه وایستم و الان حتی دلم میخواد با یه غریبه یا باغبون محل راه برم و اهنگ گوش بدم:)))))))
اصلا با این سورت و اهنگ های درست و حسابی میتونم تو این خیابون بنفش پرواز کنم
هر چند که باید یا با یه دوست صمیمی بری یا اون شخص مورد نظر که بتو
سویشرت مردانه مدل Alfred (بنفش)
75,000 تومان

طراحی جدید با ترکیب دو رنگ تیره و روشن!!
ضمانت 10 روزه تعویض سفارشات
مطابقت کامل با محصولات
تحویل و پرداخت درب منزل در سراسر کشور
پشتیبانی قبل و بعد از ارسال سفارشات
خـرید پستــی

ادامه مطلب
این پنج اشتباه رنگ موهایتان را زود از بین می برد:
1. شستشوی زیاد با آب داغ(بیش از دوبار در هفته)2. شستشو با شامپوهای معمولی به جای شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده3. عدم استفاده از شامپوهای نرم کننده مخصوص موهای رنگ شده4. عدم آبرسانی به مو(به وسیله محصولات آبرسان مو یا آلوورا)5. اگر بعد از مدتی موهایتان به زردی زد با شامپوهای بنفش موهیتان را بشویید(شامپوهای بنفش ضدزردی هستند که رنگدانه های آبی جدا شده از فولیکول مو را به آن بازمیگردانند.
لیست آرایشگا
خب بریم سراغ معرفی یک کتاب:
تولستوی و مبل بنفش
نینا تصمیمی میگیرد یک سال هر روز یک کتاب بخواند. وقتی صفحات اول کتاب بودم با خودم گفتم چه کار سختی، هر روز یک کتاب را تمام
کردند یعنی هیچ وقت دیگه ای برای بقیه کارهایت نیست.اما نینا تمام یک سال کتاب خواند و حتی من را هم بیشتر از قبل عاشق کتاب 
کرد.
قبل از این کتاب، کتاب لذت خواندن در عصر حواس پرتی را خواندم و اینجا اعتراف میکنم که کتاب تولستوی و مبل بنفش دقیقا حرف های 
کتاب قبلی را زد اما جذاب تر و سا
حفاظت از آفتاباشعه‌ ماوراء بنفش خورشید تاثیر مخربی بر سطح پوست می‌گذارد. قرار گرفتن بیش از حد در معرض خورشید منجر به آفتاب سوختگی، پیری زودرس پوست، چین و چروک و مشکلات دیگر می‌گردد. چنین خساراتی می‌تواند به کمک کرم زینک اکسید پیشگیری گردد. آیا واقعا به عنوان ضد آفتاب عمل می‌کند؟. هنگامی که شما این کرم را بر روی پوست اعمال می‌کنید، جذب پوست نمی‌گردد، بلکه بر روی سطح پوست به شکل یک سد محافظتی عمل کرده که می‌تواند مانع از نفوذ اشعه‌ی ماور
یکی از ابزارهایی که بسیار در علم
دکوراسیون مورد استفاده قرار می گیرد کاغذ دیواری ها می باشند که امروزه
این کاغذها ، طرح‌ها و رنگ‌های بسیار مختلفی را به خود گرفته اند و همچنین
نسبت به گذشته کیفیت و طرح های آن پیشرفته تر شده و در ضمن این نکته را
باید بدانیم که کاغذ دیواری یکی از ابزارهای بسیار قدیمی در دکوراسیون و
دیزاین آپارتمان ها و خانه ها و مکان های دیگر بوده است ، اما باید بدانیم کاغذ دیواری بنفش
نیز بسیار مورد استفاده می باشد . به این
رنگ سبز : برای درمان فیزیکی موثر  بکار میره ، برای کسانی که میخوان خودشون و دیگران رو درمان کنن ، با حفاظ سبزرنگ نور الهی ، انرژی درمانگر سبز رنگ ، بدن فیزیکی رو پاک میکنه و شفا میده 
رنگ بنفش :حفاظ بنفش با خودش دارای انرژی آتش بنفش رنگه ، که ضمن محافظت از شما در مقابل منفی گرایی ، شما رو با راهنمایی الهی همراه میکنه و ارتعاشات روحی شما رو بالا میبره
رنگ آبی : حفاظ رنگ آبی آرامش بخش و تسکین دهنده ست ، حفاظ خوبی برای شما موقع خوابتان هست و یا اگر ا
ایجاد لکه بنفش روی صفحه نمایش j7 pro یکی از شایع ترین خرابی
های گزارش شده توسط کاربران این گوشی است که در این مطلب به بررسی علت این
موضوع خواهیم پرداخت :
صفحه نمایش گوشی های j7 pro از
نوع لمسی خازنی سوپر آمولد ( SUPER AMOLED ) است که مزیت آنها نسبت به نوع
دیگر صفحه نمایش ( LCD ) کاهش ضخامت نمایشگر ، رسیدن حداکثر میزان نور به
سطح نمایشگر ، تصاویر روشن تر و ایجاد زاویه دید بهتر است. البته اصطلاح ال
سی دی برای صفحه نمایش آمولد گوشی j7 pro نیز در میان مردم رایج اس
دارم برای خودم دستکش تا به تا میبافم. همه میگویند به شدت شلوغ و زشت و دهاتی و چه و چه میشود! و من در حالی که نظراتشان را میشنوم و تایید میکنم دست چپم را با رنگ مخالف سر می اندازم تا دستکش هایم تا به تا شوند! 
سوم ابتدایی که بودم برای جشن یلدا قرار بود لباس های قشنگمان را بپوشیم. روسری ام بنفش بود، توری و سنتی با پولک های درشت گرد اویزان! بلوزم هم نارنجی سیر بود! با سه ردیف چین ساتن در کمر! مامان مدتها باهام صحبت کرده بود که عکسش برایت میماند، اینها
بذر ریحان بنفش

*محصول کشور روسیه*
سبزیجات 40-42 روز پس از جوانه زنی تولید می شود. گیاه مرتفع ، 30-40 سانتی متر ارتفاع دارد برگهای آن به اندازه متوسط ​​، بنفش ، با رایحه میخک تشکیل شده است. جرم گیاه 115-130 گرم است و به عنوان چاشنی سالادها ، سوپ ها ، غذاهای جانبی سبزیجات  با غذاهای گوشتی و ماهی استفاده می شود ، آنها در نهال ها یا با کاشت مستقیم در زمین باز پرورش می یابند. کاشت نهال در اواخر ماه اسفند – اوایل اردیبهشت انجام می شود. کاشت در خاک – در ماه ا
در اصل واژه amethystos آمیتیست یک ریشه یونانی دارد و در گذشته از آن به عنوان سنگی که ضد مستی می باشد، نام می برده اند. عقیده آنها بر این بوده است که هر کسی بتواند این سنگ را همراه خود داشته باشد از مست شدن دور می ماند. 
برخی منابع نیز عنوان کرده اند که در یونان باستان و رم اشرافیان یک عدد سنگ آمیتیست را به دلیل داشتن خواص آنها در لیوان شراب خود قرار می داده اند. حتی تعدادی از آنها لیوان خود را از جنس این جواهر سنگ می ساخته اند. 
مشخصات سنگ آمیتیست
سنگ
علت شکست نور در منشور چیست؟
شکست نور در منشور اثبات می‌کند که هر چه طول موج کمتر باشد، نور بیشتر می‌شکند. یعنی نور بنفش، بیشتر از نور قرمز می‌شکند. دلیل این موضوع این است که ضریب
شکست مواد شفاف مختلف مانند شیشه، دقیقا مقدار معینی نیست و تا حدی به طول موج امواج نور بستگی دارد.

شکست نور در منشور نور‌ سفید یا همان نور مرئی، از چند رنگ تشکیل شده است که جدایی این رنگ‌ها، به وسیله منشور ممکن می‌شود. قرمز، آبی، نارنجی، زرد، سبز و بنفش رنگ‌های ت

حراج ساعت مچی زنانه Pink مدل 11459

ساعت مچی زنانه Pink مدل 11459
109,000 تومان

ساعت مچی زنانه Pink مدل 11459دسته بندی:  زنانهفروشنده: Mochiبرند: PINKاشتراک گذاریجنس بند: فلزی رنگ بند: بنفش رنگ قاب: بنفش قطر صفحه: 30 میلیمتر قفل: آهنربایی صفحه: دارای نگین های درخشان سایر توضیحات: صفحه ساعت با جا به جایی ، حرکت می کندپشتیبانی 24/7پرداخت درب منزلضمانت 3 روز بازگشت کالاتحویل سریع و ارزان109,000 تومان

خصوصیات اصلیجنس بند فلزیرنگ بند بنفشرنگ قاب بنفشقطر صفحه 30 میلیمتر
دور بودن خورشید نشان می  داد که زمین تصمیم دارد، سرد تر از روز های گذشته خود را نشان دهد. اما قورباغه بنفش تنها، به این چیز ها فکر نمی کرد. او در فکر آهو خانومی بود که هر روز عصر سرچشمه می آمد و امروز دیر کرده است. تکه سنگی که بیشتر آن طعمه آب شده بود، گفت؛ امیدوار هستی که او هم در انتظار دیدارت باشد؟! قورباغه که در میان انبوه درختان در تلاش بود تا نشانی از معشوق اش بیابد،گفت؛ اگر دوست داشته باشی که دوستت بدارند، هیچگاه عاشق نخواهی شد. اگر اهمیت
انواع واریاسیون برای اینکه بتوانید مثل آرایشگران ماهر، موهای خود را رنگ کنید، باید با واریاسیون ها آشنا باشید. در حقیقت رنگ های خالص و اصلی مانند آبی، بنفش، طلایی، خاکستری، قرمز فوق العاده زیباتر از رنگ های معمولی هستند. واریاسیون ها سایه هایی را در مو ایجاد می کنند. البته برای خنثی کردن رنگ قرمز و زرد نیز به کار می روند. موهایی که به شکل طبیعی قرمزی را بروز می دهند و موهایی که به شکل طبیعی زردی را نشان می دهند. در کل واریاسیون ها موجب جذاب تر
کمپانی وسترن دیجیتال در سال 1970 میلادی تأسیس و در زمینه محصولات شبکه و درایوهای ذخیره‌سازی شروع به کار کرد. این کمپانی که در زمینه تولید هارد دیسک یکی از پیشگامان و خلاقان این صنعت است، هارد دیسک‌های داخلی خود را در رنگ‌بندی‌های گوناگون و برای مصارف مختلف و متنوع طراحی و تولید می‌کند. در نمایشگاه IFSCE 2014 لندن این کمپانی سری جدید هارد دیسک‌های خود را با رنگ بنفش و کاربرد نظارتی معرفی کرد. هارد دیسک‌های سری بنفش وسترن دیجیتال برای ذخیره‌سا
از #دختر_آبی تا #دختر_زیرآبی
ح‌سین ق‌دیانی: جریان افسادات با مدد از سلبریتی‌ها اسباب خودسوزی سحر را فراهم کرد تا شبنم، زیرآبی برود! آری! فلانی و بهمانی را به فرزندان دیگر نعمت‌زاده اضافه کنید! آقا و خانوم سلبریتی! تو بیش از آنکه موافق رفتن زنان به استادیوم باشی، عروسک خیمه‌شب‌بازی حجاریان و تاج‌زاده‌ای! اگر خیلی مردمی هستی، زبان سیاست‌بازان در دهان شما چه می‌کند؟! یک بار با همین حاشیه‌سازی‌ها #شیخ_کذاب را در پاچه‌ی ملت فرو کردید، بس ن
آموزش دایره رنگ ایتن را در اینجا برای شما ارائه مینماییم. تقریبا ما همه میدانیم که سه رنگ اصلی که بقولی تمام رنگها را میتوان از ‏ترکیب آنها بدست آورد عبارتند از زرد، قرمز و آبی. ‏ ما این سه رنگ را که در حقیقت سه رنگ اولیه نام دارند، به شکل ‏زیر کنار هم قرار میدهیم:‏
آموزش دایره رنگ ایتن

همانطور که از قبل میدانستیم بقیه رنگها از ترکیب این سه رنگ ‏بدست میاید. حالا ما دو به دو این رنگها را با هم ترکیب میکنیم و سه رنگ جدید بدست می آوریم:‏
زرد + ق
۱٫ رنگ‌های اولیه و ثانویه که در چرخه رنگ در کنار هم قرار گرفته‌اند، در ترکیب هم با یکدیگر هم‌خوانی دارند مثلا آبی با بنفش و سبز هماهنگی دارد و زرد با قرمز و نارنجی. این رنگ‌ها می‌توانند با هم ترکیب شوند اما از نظر بصری، نور یکدیگر را به‌شدت کاهش می‌دهند. ست کردن این رنگ‌ها خوب است ولی چندان چشمگیر نیست.
۲٫ به رنگ‌های اولیه و ثانویه‌ای که در چرخه رنگ مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند، رنگ‌های مکمل گفته می‌شود مثلا بنفش از ترکیب قرمز و آبی به
محصولات ضدآفتاب و برنزه

نور خورشید به 3 صورت تابش گرمایی نور مرئی و اشعه ماورای بنفش به زمین می رسد اشعه ماوراء بنفش بر حسب طول موج به دو نوع UVA و UVB تقسیم میگردد در معرض نور خورشید قرارگرفتن به تدریج به بافت پوست شما آسیب میرساند که ترتیب این آسیب به این شرح میباشد.

1-آفتاب سوختگی 2-التهاب وپوست پوست شدن پوست 3-چین وچروک 4-آسیب به بافت پوست 5-سرطان پوست بنابراین برای حفاظت از پوست زیر نور خورشید باید اقدامات لازم را به عمل آورید محصولات ضد
اسپیکر بلوتوث وایرلس تسکو 2356
وزن: 330 گرم
رابط اتصال: بلوتوث و AUX
طول عمر باتری : 300 میلی آمپر ساعت
نوع اتصال: باسیم و بی سیم
طراحی اسپیکر بلوتوث بی سیم TSCO TS 2356
این اسپیکر بلوتوثی از جمله اسپیکرهای قابل حمل می باشد که امکان اتصال به هر دو صورت بی سیم و باسیم را دارد. اسپیکر تسکو TS 2356 از طراحی ظاهری زیبا و مدرنی بهره می برد و در رنگ های سبز، بنفش، مشکی و قرمز در بازار موجود است.
اسپیکر بلوتوث قابل حمل تسکو TSCO TS 2356-رنگ بنفش در ابعاد 180*70*60 میلی متر و وزن
آئونیوم بنفش 
قیمت هر گلدان سایز ۱۴ : ۱۰۰۰۰ تومان 
تعداد بالای ۴ گلدان : ۵۰۰۰ تومان 
ارسال به سراسر  کشور  
برای سفارش این محصول با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید 
۰۹۹۰۰۵۷۳۰۰۶
۰۹۹۰۰۵۷۳۰۰۷
توضیحات تکمیلی و نحوه نگهداری محصول در ادامه مطلب 
ادامه مطلب
پس از مالیدن کرم پودر کمى پن کیک روشن را با قلم مو روى صورتتان بکشید تا کاملاً پخش شود و دیر عرق کند. اگر صورتتان پهن است از کشیدن یکنواخت پن کیک روى صورت خوددارى کنید. نواحى کنار گوش محل رویش مو و زیر چانه را پررنگ بزنید تا صورتتان کوچک تر نشان داده شود.
از پن کیک دو رنگ (تیره و روشن) نیز مى توان براى این کار بهره گرفت. با پن کیک تیره مى توان براى کوچک و کوتاه نشان دادن بینى، بزرگ نشان دادن چشمان گود رفته و گردن باریک، برجسته نشان دادن گونه و برطر
مجموعه ای از سوالات نهایی چندسال اخیر

فرآیندی که در آن با استفاده از نورخورشید مولکول های آلی ساخته میشود... نام دارد.
جواب / فتوسنتز

میانبرگ گیاهان دو لپه و تک لپه شامل یاخته های نرم آکنه یا سخت آکنه است؟
جواب /  نرم آکنه

کلروفیل بخش اعظم کدام نورها را جذب می کند؟
جواب / بنفش و آبی
ادامه مطلب
 ساحل رو ها هنگامی که با لوسیون های محافظ بدن خود را در اقیانوس شستشو می دهند، به طور فزاینده ای از اثرات مضر بالقوه فیلترهای ضد اشعه ماوراء بنفش ناشی از ضد آفتاب ها بر روی مرجان و سایر موجودات دریایی آگاه می شوند.

ادامه مطلب
رائحه : گرم و شیریننوع ادکلن : ادو پرفیومحجم : 125میل
عطر زنانه 5th Avenue Elizabeth Arden for women (فیفتی اونیو الیزابت آردن ) که نام آن برگرفته از یک خیابان معروف و اعیان نشین در شهر نیویورک می باشد  ، مخصوص بانوانی باهوش ، موفق ، با لطافت زنانگی ، سبکی منحصر به فرد ، جواهرات و لباس های لوکس و عطرهای خاص طراحی شده . زنانی که در کنار ویترین مغازه ها راه رفته و حس خوب و منحصر به فردی را تجربه می کنند . این محصول با رایحه ای گرم شیرین که آن را بیشتر از سوسن ، یاس بنفش
من اما فکر میکنم
 تو عاشق خوبی برای من هستی ،
 آنقدر خوب که بتوانم دوست داشتنت را فریاد بزنم 
و به بودنت افتخار کنم.... 
عاشق خوبی هستی
 چون میتوانی هربار که دیدی أم 
دست خالی نیایی ،
 شاخه گلی برایم بخری
 و خوراکی ها و کتاب های مورد علاقه أم را توی کیفت قایم کنی تا بگردم ،
 پیدایشان کنم
 و جیغ های بنفش بکشم،
پا به پای شیطنت هایم بدوی
 و به نفس نفس بیوفتی اما گلایه نکنی ، 
خرابکاری هایم را با عشق ببینی ،
 در مقابل عصبانیتم لبخند بزنی 
و بگویی چق
ویتامین ای با استحکام‌بخشی به دیواره مویرگی و افزایش رطوبت و خاصیت کشسانی پوست، مانند یک ماده خوراکی ضدپیری عمل می‌کند و تأثیرات مثبتی بر پوست می‌گذارد. طبق مطالعات انجام شده ویتامین ای برای پوست مفید است و علاوه بر کاهش التهابات درونی بدن، باعث حفظ سلامت و جلوگیری از پیری زودرس می‌شود.همچنین زمانی که پوست در معرض دود سیگار و اشعه ماورای بنفش خورشید قرار می‌گیرد، ویتامین E  به کمک آن ‌می‌آید و از ابتلا به سرطان جلوگیری می‌کند.مصرف وی
تفاوت در بنفش بودن است
داشتم از یه دشت سرسبز و بی نظیر رد میشدم که یهو چشمم افتاد به یه گاو!! چقدر برام جذاب بود. من که غرق در صنعت و تکنولوژی های شهری ام، دارم یه گاو می بینم! کمی جلوتر رفتیم بازم یه گاو دیدم و بازم کلی ذوق کردم… جلوتر رفتیم، بازم یه گاو …
یه گاو دیگه …
یه گاو دیگه ….
اما دیگه گاو برام جذاب نبود… دیگه نظرم رو جلب نمیکرد! با خودم گفتم الان فقط یه مدل گاو میتونه نظرم رو جلب کنه: گاو بنفش… متن بالا تحریفی از کتاب «گاو بنفش» ست گادین
اول از همه:
ماعیِ گل گلی♥ تولدت مبارک خانوم دکتر روزهایِ آینده♥ امیدوارم این پست رو وسط استرس آزمون فردا بخونی و امسال آخرین سالی باشه که روز تولدت روز آزمون باشه و فردا و همه فردا ها رو مثل قبل بترکونی و سال دیگه جایی که لایقشی با تمام وجودت بخندی و شاد باشی♥ آنانانِ منی :* 
تولدت خیلی مبارک دختر مهربون پر انرژی *______* 
گیلیلیلیلیلی بزنید کف قشنگه رووو، عقبیاااااااااا شلههه شلههه  ^~^

دوم از همه: فک کن شب خوابت نبره، صبح با کلنگ از خواب بی
نینا، راوی و نویسنده‌ی کتاب «تولستوی و مبل بنفش»  برلی غلبه بر ملال و اندوه از دست‌دادن شریک تجربه‌های کودکی‌اش، یعنی خواهر بزرگ‌ترش آن‌ماری، راه و روشی خاص پیش می‌گیرد تا در خلال آن به زندگی عادی خویش بازگردد و از اندوه و تلاش برای مواجه با آن، فرصت زیستن دوباره و امید به زندگی را برای خود و اطرافیانش که همچون او با غم‌ِ ازدست‌دادن مواجه هستند، رقم بزند.«یک سال، هر روز یک کتاب!» این نسخه‌ی پیچیده‌شده‌ای است که نینا برای خودش و برای
خیلی پیچیده نیست؛ ساختن معجزه رو می‌گم.
به سادگی چند شاخه مریم و یه شاخه ارکیده‌ی بنفش می‌شه یه معجزه ساخت.
می‌شه یه آدم رو از عمق فکرهای تاریک و درهم گره خورده بیرون کشید و تمام افکارش رو عوض کرد.
هیچ معجزه ای بالاتر از این هست؟ اینکه حال یه آدمو عوض کنی رو می‌گم!
به نظر من که خیلی بزرگه
مثل همین امروز که پر از درد جسمی و روحی پشت میزم بین پرونده‌های بی رنگ و لعاب دفن شده بودم و دستای لرزون یه پیرمرد یه دسته‌ی بزرگ گل مریم با یه شاخه ارکید
پانزدهمین جلسه از جلسات هفتگی
" #دوشنبه_های_انقلاب " (جهت شنیدن کلیک کنید)
 با سخنرانی دکتر هدایتخواه
مورخ ۹۷/۱۱/۸ 
مسجد و حسینیه امام علی علیه السلام 
 این هفته : 
  تاملی بر اتفاقات و مسائل هفته اخیر در خصوص #fatf ، #cft ، #پالرمو و #spv و نامه نگاری های وزرا و معاون اول دولت بنفش #لیبرال 
چرا قیمت گوشت اینگونه سرسام آور رشد می کند ؟
 #هیاتـ_جوانانـ_حسینے_یاسوجـ
 @jhyasuj
بسم الله الشکور
جلوى آینه ایستاده. یک لنگه جوراب بنفش ساده را در دستش گرفته. طبق عادت همیشگى به جاى اینکه خم شود، پایش را بالا می آورد و جوراب را میپوشد.همین که سرش را بالا مى آورد، چشمانش در آینه به خودش می افتد. کمى مکث میکند و از خودش میپرسد باورت میشود که نوزده ساله شده اى؟
ادامه مطلب
کفش اسپرت زنانه و دخترانه ۲۰۲۰ : با بخش مد زنانه از مجله اینترنتی باحال مگ همراه باشید . 

این کفش ها کاملا به روز هستند و جزء مدل های برتر در سال ۲۰۲۰ می باشند .

امیدواریم این کفش ها با سلیقه ی شما سازگار باشد . 

مطلب پیشنهادی
مدل مانتو 2020 شیک ، خاص ، لاکچری و جذاب

همچنین می تونید نیم نگاهی به مطالب زیر داشته باشید .

مطلب پیشنهادی
شلوار جین زنانه و دخترانه 2020 [مخصوص خانم های شیک پوش]

مطلب پیشنهادی
جدید ترین م
گیاه زعفران که با نام علمی Crodus Stativus شناخته میشود گیاهی دارای پیاز کروی شکل و پوشیده از یک پوسته قهوه ای رنگ است. این گیاه بنفش رنگ که در نواحی جنوب غربی آسیا، جنوب اسپانیا و مناطق جنوبی اروپا یافت میشود به قدری ارزشمند است که از آن با نام محاوره ای طلای سرخ یاد میشود! در حالت کلّی آن چیز که ما با نام زعفران استفاده میکنیم تا رنگ و طعم خوراک خود را بهبود ببخشیم در واقع همان سرگل سرخ رنگ مرکزی گیاه زعفران است. سرگل گیاه زعفران دارای املاح معدنی
قالیشویی در مشهد رنگ یکی‌از مواقعی میباشد که میتواند به معنای هر چیزی باشد – بسته به اینکه با چه کسی حرف می‌کنید و در چه وضعیتی خویش می‌باشید. بعد از آن عادلانه میباشد که بگوییم ، طراحان داخلی مطمئناً از رنگ تحت عنوان بخشی از روانشناسی کار خویش و رنگ چیدمان را به کارگیری می کنند، و همین گزینه را می اقتدار در باب نقاشان نیز بیان کرد؛ که بسته به روحیه ای که در عمل خویش دارا هستند ، از رنگ های پر‌نور و یا این که رنگ های تیره به کار گیری می نمای
احتمالاً از قبل در مورد دستگاه تصفیه آب خانگی نکاتی را شنیده اید اما بعضی از شما ممکن است در حال حاضر در خانه‌هایتان از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده نکنید. همانطور که انتظار دارید، این دستگاه تمام آب هایی را که وارد خانه شما می شوند، فیلتر می کند.مطالعات بیشماری نشان داده اند که بهبود کیفیت میکروبیولوژیکی آب با استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی باعث کاهش اسهال و سایر بیماریهای ناشی از آب می شود. این تمیزکننده های آب انواع مختلفی دارد. آن دس
آموزش دایره رنگ ایتن را در اینجا برای شما ارائه مینماییم. تقریبا ما همه میدانیم که سه رنگ اصلی که بقولی تمام رنگها را میتوان از ‏ترکیب آنها بدست آورد عبارتند از زرد، قرمز و آبی. ‏ ما این سه رنگ را که در حقیقت سه رنگ اولیه نام دارند، به شکل ‏زیر کنار هم قرار میدهیم:‏
آموزش دایره رنگ ایتن

همانطور که از قبل میدانستیم بقیه رنگها از ترکیب این سه رنگ ‏بدست میاید. حالا ما دو به دو این رنگها را با هم ترکیب میکنیم و سه رنگ جدید بدست می آوریم:‏
زرد + ق
گن ساعت شنی اصل کلمبیا وسیله ای بسیار کاربردی برای لاغری افرادی است که دارای سایز متوسط هستند و می خواهند 1 الی 2 سایز لاغرتر شوند. افرادی که چربی کمر و زیر بغل دارند باید از گن مدل تابی استفاده نمایند.این شکم بندها برای افرادی مناسب است که فقط در قسمت شکم و پهلو چربی دارند. شکم بند ساعت شنی از زیر سینه تا استخوان لگن را می پوشاند و حدود 33 سانتی متر است.
اگر دارای اضافه وزن بسیار زیادی هستید این شکم بند کارایی زیادی برای شما نخواهد داشت. تمامی شک
خدمات فنی مهندسی گیل سرما
بمدیریت مهندس صفری نژاد
09111376298
نشت معمولا در سیکل تبرید در محل اتصالات واقع میشود و معمولا محل نشت چرب میشود زیرا همراه با مبرد روغن نیز خارج میگردد . گاهی اوقات بر اثر پوسیدگی یا ضربه در طول مسیر مبرد نشتی نیز ایجاد میگردد که به روشهای زیر میتوان نشت یابی کرد .
1 : با استفاده از محلول کف صابون
2 : مشعل هالید
3 : نشت یاب الکترونیکی
4 : نشت یاب با اشعه ماوراء بنفش
الآن توانایی اینُ دارم که بنفش ترین جیغ ها رو سر بدم از شدت کمردرد!!
مامان‌جان!! شما دقیقاً داری با ستون فقرات من چیکار میکنی؟!دورت بگردم!..
----
اونقدری که مسائل غیراخلاقی جامعه حال منُ بد میکنه بوی گوشت و پیاز و ماهی نمیکنه..
+++
یه دو سه روزی بود حالم گرفته بود..از دست خودم..گناهای کرده و نکرده‌م..دور و بر و جامعه و همه چی اصن!
تا اینکه دیشب همسر پرسید به جهنم اعتقاد داری؟! به این شکلی که واسمون جا انداختن؟!
فکر نکرده جواب دادم آره خب!! الکی که نمیگن
فیلتر شنی فایبرگلاس بدون دریچه اصلی و استاندارد صنعت هستند. فرایند منحصر به فرد ما یک مخزن تقویت شده با فایبرگلاس با یک سطح مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش را برای سالها از مقاومت و دوام بی نظیر ایجاد می کند. این روش منحصر به فرد در فایبرگلاس قفل می شود و از "شکوفه" فیبرها در شرایط سخت جلوگیری می کند.
بسته شدن دریچه فیلتر شنی وظیفه سنگین بازرسی آسان را فراهم می کندفشار سنج قابل خواندن با شیر تسویه هوادسترسی فوری به ماسه و تمام قسمت های داخل
سشوار چرخشی بابلی1200w وات 2736SDE Babyliss

فناوری تولید یون
باد سرد
تقویت کننده‌ی توربو
سری دندانه دار
سری متمرکز کننده
فیلتر قابل جدا شدن
توان مصرفی 1200 وات
رنگ بدنه بنفش مشکی
نوع موتور ac
دارای برس گرد 50 میلیمتری.برس گرد 20 میلیمتر.سری دندانه دار.سری متمرکز کننده
جنس المنت فلزی
تقویت پوست، مو و ناخن
محافظت پوست در برابر اشعه ماوراء بنفش
محافظت از استخوان و بهبود گردش خون
کاهش چین و چروک پوست
جلوگیری از خارش پوست سر
جلوگیری از ترک خوردگی پا
جلوگیری از سندرم موهای غیر قابل شانه زدن
نحوه مصرف :
روزی یک الی دو کپسول همراه غذا میل شود
ساخت کمپانی اف بی لابراتوریز آمریکا
>>> قیمت : 130هزار تومان
> موجود
>> سفارش تلفنی
برای بدست آوردن رنگ دلخواه خود باید با نحوه ترکیب رنگهای ساختمانی آشنایی مختصری داشته باشید برای همه مشخص است که انتخاب رنگ با توجه به روحیات و به تناسب تفوت های فردی طیف های گسترده ای از رنگ را بوجود می آورد که در زیر به چند نمونه از انها اشاره شده است. البته در این ترکیب با توجه به اندازه ای که از هر رنگ استفاده می شود می توان طیف های بیشتری ( روشن و سیر) ایجاد کرد.
رنگ های اصلی: آبی- قرمز- زرد رنگ های روشن : رنگ اصلی + سفید
رنگ های تیره : رنگ اصلی+
مراقبت از پوست در فصل زمستان

شاید فقط زیر تیغ و برق آفتاب یادتان بیفتد که به داد پوست تان برسید و موقع سوز سرمای زمستان فقط دنبال یک جای گرم برای باز کردن یخ دست و پای تان باشیداگراین طوراست پس توصیه های متخصصان پوست رابشنویدتا کمی درباره پوستتان دچاروجدان درد شوید.

آنها می گویند هوای خشک زمستان و بادشدید این فصل می تواند باعث خشکی ترک خوردگی وخارش پوست شود شاید تابش نور خورشید این فصل خیلی شدید نباشد اما باز هم احتمال آسیب دیدن پوست
آرایش ماهرانهزمان های قدیم وقتی سراغ کیف لوازم آرایش مادرمان می رفتیم، سر و صورتمان را قرمز می کردیم. در آرایش، پوشاندن عیوب صورت به طوری که در عین حال صورت از حالت طبیعی اش خارج نشود، بسیار مهم است. از این رو در نخستین مرحله بایستی پوست صورت را با یک لایه کرم مرطوب کننده پوشانده و پس از آن با قلم موی آغشته به پنکیک روی صورت خودتان بزنید. اندکی پن کیک رنگ روشن، بعد از مالیدن کرم پودر روی صورتتان بزنید. برای کوچک تر به نظر رسیدن صورت، منطقه کنا
جزوه تشخیص بیماری ها از روی زبان فرمت فایل دانلودی: .pdfفرمت فایل اصلی: pdfتعداد صفحات: 38حجم فایل: 3793 کیلوبایت قیمت: 45000 تومان
توضیحات:
جزوه آموزشی تشخیص بیماری ها از روی زبان (زبان شناسی)، در قالب فایل pdf در 38 صفحه، بصورت تایپ شده، همراه با تصاویر.

با مطالعه این جزوه می توانید از روی زبان پی به بیماریهای نهان در بدن ببرید.

بخشی از متن فایل:
این جزوه که اکنون در دست شماست حاصل تجربیات و مشاهدات و مطالعه اینجانب میباشد. لطفا پس از مطالعه ی کامل سع
خوب عرض شود خدمتتون که آقا وبانو سوسکه که باهاشون آشنایی دارید و باهاشون کمو بیش شب وروز آشنا شدید :دی و با جیغ بنفش پذیرایی 
فرمودید شما بانوهای عزیز باهاشون :دی 

حالا با چند نکته مهم که شاید تابه حال نشنیدید در خدمتتون هستم .

آیا میدونستید که اگه کله ی مبارک جنابین سوسک رو بزنید تا پنج روز میتونه بدون کله زنده بمونن ؟

آیا میدونستید تنها موجوداتی که از حمله اتمی در ژاپن جون سالم به در بردند همین جنابین سوسک بودندی ؟

تا اطلاعت با ارزش ب
طرز تهیه ترشی کلم قرمز

ترشی کلم قرمز نوعی ترشی خوشمزه است که طرز تهیه بسیار راحت و آسانی دارد . ترشی ها انواع مختلفی دارند نظیر ترشی مخلوط و ترشی لیته
و … یکی دیگر از انواع ترشی های لذیذ ترشی کلم قرمز است که این ترشی را می
توانید به همراه انواع غذا های گوشتی سرو کنید.در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم درباره ثابت ماندن رنگ و طرز تهیه ترشی کلم قرمز رستورانی و مجلسی فوری با شکر و سرکه سیب در دسته آشپزی برای شما صحبت کنیم . در ادامه با ما همرا
طرز تهیه ترشی کلم قرمز

ترشی کلم قرمز نوعی ترشی خوشمزه است که طرز تهیه بسیار راحت و آسانی دارد . ترشی ها انواع مختلفی دارند نظیر ترشی مخلوط و ترشی لیته
توانید به همراه انواع غذا های گوشتی سرو کنید.در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم درباره ثابت ماندن رنگ و طرز تهیه ترشی کلم قرمز رستورانی و مجلسی فوری با شکر و سرکه سیب در دسته آشپزی برای شما صحبت کنیم . در ادامه با ما همرا
طرز تهیه ترشی کلم قرمز

طرز تهیه ترشی کلم قرمز

طرز تهیه ترشی کلم قرمز

طرز تهیه ترشی کلم قرمز

طرز تهیه ترشی کلم قرمز

طرز تهیه ترشی کلم قرمز

طرز تهیه ترشی کلم قرمز

طرز تهیه ترشی کلم قرمز

انسان از گذشته های دور از روش های مختلف برای تولید نور استفاده می کرده است. او برای این کار ابتدا کنده های درختان را می سوزاند. پس از آن، با قرار دادن فتیله ای درون یک کاسه سنگی یا سفالی که از چربی حیوانات پُر شده بود و با سوزاندن فتیله، محیط پیرامونش را روشن می کرد. بعدها، شمع و چراغ های نفتی ساخته شد.توماس ادیسون با اختراع لامپ الکتریکی در سال 1878 میلادی بزرگترین قدم را در این راه برداشت. در سال 1930 میلادی دانشمندان اروپایی و آمریکایی لامپ های
حفاظت از عوامل زیست محیطی ناشی از نمک به ماسه، اگزوز، آلاینده ها، آلاینده های insect، رطوبت و اشعه ماورا بنفش، اتومبیل شما در برابر انواع مختلف خوردگی مربوط به آلمان آسیب پذیر است. در پیوند با لایه، حفاظت از سرامیک X یک حفاظ سرامیکی ارایه می دهد که نمی تواند شسته شود.\"نگهداری از تعمیر و نگهداری\" فرمول منحصر به فرد سیستم حفاظت از سرامیک X در زیبایی ماندگار با حفظ رنگ و نگه داشتن برق زیاد.
خندیدن میکا، انگشت‌های کوچیک حانه، موهای نرم نرگس، کتاب‌خوندن سارا، انگشتر پری، گردنبند زهرا، موهای بنفش فاطمه، نگاه مریم، گیره‌سرهای مدی و... . این فهرست ادامه داره. صدا‌ها توی ذهنم پخش میشن و تصاویر پشت سرهم از پیش چشمم عبور میکنن. 
خنده و گریه. 
پابیز تموم شد؟ 
چیزی نمونده. 
مارچوبه چیست؟
مارچوبه یکی از سبزیجات از راسته ی مارچوبه می باشد که بومی اروپا، آفریقای شمالی و غرب آسیاست و به رنگ ها مارچوبه سفید، مارچوبه سبز و مارچوبه بنفش یافت می شود. مارچوبه در ایران بیشتر در خوی، تبریز، جلفای اصفهان، اراک، کرمانشاه و مهارلو در شیراز کاشته می شود.مارچوبه فواید زیادی برای بدن دارد که ما در این مقاله از سایت کوکا به طور کامل خواص مارچوبه سبز تازه و مارچوبه خشک را برای سلامتی، بارداری، لاغری و پوست و مو شرح داده ایم.
ادام
قالب بنفش که عکسش بالا هست رو یادتونه !؟
خدا رو شکر استقبالی خوبی ازش شد و توی برخی از وبا دیدم ازش استفاده کردن حالا امشب یا فرداشب نسخه دوم این قالب رو توی همون پست منتشر می کنم امیدوارم بتونه مورد پسند شما قرار بگیره
اگه پیشنهادی راجع قالب دارید حتما برام بنویسید بدون قید و شرط اعمال می کنم
+ امشب بخاطر اینکه بازی استقلال بود با تاخیر 24 ساعت قالب ورژن جدیدش قرار میگیره ببخشید :)
 من یک دخترم...
لوس پدر، عشق مامان و همبازی برادر.همیشه قبل از خواب، خیالبافی می کنم.همیشه هنگام خرید، بهانه ی عروسکی دیگر را می گیرم.هر شب، در آغوش پدرم می خوابم؛و صبح ها با بوسه ی مادرم از خواب بیدار می شوم.عاشق رنگ بنفش و صورتی ام.عاشق چشمان آبی و موهای خرمایی ام.عاشق خانه ای هزار طبقه کنار قصر سفیدبرفی ام.ولی با اینکه هیچ کدام از اینها را ندارم، خوشحالم.چون می دانم بهترین مخلوق خداوند هستم؛مهربان تر ازسفید برفی، زیباتر از سیندرلا،بازیگوش
اولین قالب برای بلاگ بیان با محتوای فانتزی و برای بلاگ های شخصی منتشر می کنم این قالب با رنگ بنفش خیره کننده کاربر رو جذب خواهد کرد از ویژگی های این قالب طراحی ساده و شیک ، ریسپانسیو صحیح و بهینه سازی در موتور های جستجوگر، استایل جذاب در بخش برترین مطالب و دیگر موارد با که با مشاهده و قرار دادن در وبلاگ پی خواهید برد...
ادامه مطلب

دیوان شمس دریاست، آرامش آن زیبا و هیجان آن فتنه انگیز است، مثل دریا پر از موج، پر از کف، پر از باد است. مثل دریا جلوه گاه رنگ های بدیع گوناگون است، سبز است، آبی است، بنفش است، نیلوفری است. مثل دریا آیینه آسمان و ستارگان و محل تجلی اشعة مهر و ماه و آفرینندة نقش های غروب است. مثل دریا از حرکت و حیات لبریز است و در زیر ظاهر صیقلی و آرام، دنیایی پر از تپش و پر از تلاش دارد.
ادامه مطلب
دیوان شمس دریاست، آرامش آن زیبا و هیجان آن فتنه انگیز است، مثل دریا پر از موج، پر از کف، پر از باد است. مثل دریا جلوه گاه رنگ های بدیع گوناگون است، سبز است، آبی است، بنفش است، نیلوفری است. مثل دریا آیینه آسمان و ستارگان و محل تجلی اشعة مهر و ماه و آفرینندة نقش های غروب است. مثل دریا از حرکت و حیات لبریز است و در زیر ظاهر صیقلی و آرام، دنیایی پر از تپش و پر از تلاش دارد.

ادامه مطلب
چیزی بجز تصور معصومی از چراغ نبود
#فروغ_فرخزاد
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
[ویدئو ۰:۲۹]
مشاهده مطلب در کانال
عصبانیت زلیخا از تدبیر یوسف!
خانم #کتایون_ریاحی بازیگر نقش زلیخا در فیلم یوسف پیامبر با عصبانیت شدید از عملکرد روحانی خواستار برخورد مجلس با او شد! خانم ریاحی، این روحانی که توسط دوستانش به یوسف پیامبر تشبیه شد، همانی نیست که برایش لباس بنفش پوشیدید؟! این آش دهن‌سوز دست‌پخت شما سلبریتی هاست. این مجلس هم دسته‌گلِ شماهاست. انتظار بیهوده نداشته باشید. سعی کنید به رای خودتان احترام بگذارید. با روحانی تا ۱۴۰۰ شعار شماست. یادتان که نرفته؟ #نتیج
این گیاه بومی مکزیک، آمریکای مرکزی و کلمبیا بوده و دارای ۳۰ گونه است. حدود ۲۰۰۰۰ رقم دارد که اغلب آنها از D. pinnataو D. coccineaمشتق شده اند. گیاهی دایمی و حساس به سرما با ریشه های ژوخه ای گرد یا دوکی شکل می باشد. برگ ها مرکب، بزرگ و دندانه دار است و گل ها به صورت یک رنگ، دورنگ و چند رنگ شامل سفید، زرد، نارنجی، قرمز و بنفش دیده می شود. گل ها ممکن است کم پر، نیمه پرپر یا پرپر باشند. قطر گل بین گونه ها بسیار متغیر بوده و ممکن است از کمتر از ۱۰ سانتی متر تا بی

طعم باران می دهد شعر ترم
واژه ها را سوی رویا می برم
بوی باران شاد و مستم می کند
جان تازه میدمد در پیکرم
می روم تا دشت گلهای بنفش
عطر آن را بهر یارم می خرم
زیر باران یاد یارم می کنم
جز خیالش چون نباشد در سرم
خوش بود باران پاییزی مرا
بی گمان من در بهاری دیگرم
#مریم_حاج_علیان
زرد و بنفش و نیلیسبز و آبی و کبود!با بنفشه ها نشسته ام،سالهای سال،صبح های زود.در کنارچشمه سحرسر نهاده روی شانه های یکدگر،گیسوان خیسشان به دست باد،چهره ها نهفته در پناه سایه های شرم،رنگها بشکفته در زلال عطرهای گرم،میتراود ازسکوت دلپذیرشان،بهترین ترانهبهترین سرود!* مخمل نگاه این بنفشه ها،می برد مرا سبکتر از نسیم،ازبنفشه زار باغچه،تا بنفشه زارچشم تو ــ که رسته در کنارهم ــزرد و نیلی و بنفشسبز و آبی و کبود.باهمان سکوت شرمگین،با همان ترانه ه
این مقدار موادى که گفته شده براى دو کیلو گوجه ، دو کیلو فلفل دلمه مخصوص ترشى و دو کیلو بادمجون سیاه ✅مواد لازمسبزى ترشى:شامل ترخون ، جعفرى ،شوید،نعناع،ریحون بنفش کرفس از نوع سبزیش :یک کیلو که شوید و جعفریش بیشتر باشههویج :3 عددسیر :1 بوتهفلفل دلمه اى سبز و قرمز تند(گیژله بیبار)3 عددگوجه فرنگى سفت :2 کیلو
ادامه مطلب
ضد آفتاب ها

مواد تشکیل دهنده کرم های ضد آفتاب به دو روش از پوست محافظت میکنند آنها یا پرتوهای ماورای بنفش را منعکس و متفرق میکنند کرم های ضد آفتاب بر اساس میزان توانایی آنها در جذب و دفع پرتوهای ماورای بنفش درجه بندی میشوندکه میزان حفاظت در برابر خورشید یا spf نام دارد.

درجه spf نشان دهنده این امر است که مصرف کننده آن قبل از اینکه دچار آفتاب سوختگی بشود تا چه حد می تواند زیر نور آفتاب بماند برای مثال شما می توانید بدون استفاده از کم ضد آفت
هر گل برای خود معنی خاصی دارد از یک گل رز زیبا گرفته تا بابونه ی سفید .در تمامی آنها معنایی خاص نهفته است که با توجه به آن می توانید بفهمید که یک دسته گل مناسب برای هدیه دادن به طرف مقابل خود کدام یک می باشد و به راحتی آن را انتخاب کنید.

زبان گل ها
یک دسته گل زیبا می تواند بهترین هدیه برای کسی باشد که دوستش دارید و باید بدانید هر کدام از این دسته گل های زیبا دارای معنی خاصی می باشند و ما در اینجا انواع گل ها و معنی هر کدام ا
در این مطلب قصد داریم از رازورمزهای انتخاب رنگ آشپزخانه برای‌تان بگوییم، اگر دلتان می‌خواهد آشپزخانه‌ای زیبا داشته باشید پس با ما همراه باشید.
قوانین انتخاب رنگ آشپزخانه
در قوانین طراحی آشپزخانه معمولا توصیه می‌شود که کمتر سراغ رنگ‌های خیلی تیره، خنثی‌های سرد و سایر رنگ‌‌های سرد ازجمله طیف‌های آبی، سبز، ارغوانی، بنفش و دیگر رنگ‌های هم‌خانواده بروید، زیرا این رنگ‌ها اشتهابرانگیز نیستند و چندان به‌درد آشپزخانه نمی‌خورند.

ادا
چگونگی مراقبت از پوست در تابستان

نورخورشیدموجب آرامش روح تولیدوشکل گیری ویتامین D دربدن و رشدگیاهان میشوداما هیچکس ازصدمات ناشی از اشعه های ماوراء بنفش آن UVB و UVA در امان نیست استفاده از محصولاتی که به برنزه شدن پوست کمک می کنند باعث کاهش قدرت دفاعی پوست در مقابل آسیب های وارده از نور خورشید می شوند.

به علت ناآگاهی مردم از عملکرد کرم های ضد آفتاب 80 درصدآسیب های اشعه ماوراء بنفش خورشیدی درکودکی و نوجوانی اتفاق می افتد به عنوان مثال سو

بهار فصل شکفتن است، فصل آغاز، فصل نو شدن… بهار، جشن طبیعت است و گلها لباسهای رنگارنگ خود را به تن میکنند و زیبایی خود را به رخ یکدیگر میکشند، یکی قرمز، دیگری صورتی، آن یکی آبی و بنفش و … و درختان که از بی برگی و سرمای زمستان به ستوه آمدهاند سبزپوش می‌شوند.
ادامه مطلب

از چه رنگ کانسیلیر باید استفاده کرد

کانسیلیر ها کرم پودر های فشرده هستند که در نواحی لک ها ، جوش ها و تیرگی های زیر چشم استفاده می شوند تا آنها را پوشش دهند.کانسیلیرها در رنگ های زرد ، نارنجی ، سبز و بنفش هستند و هرکدام کاربردی جداگانه دارند در این مقاله چند تکنیک برای اینکه از کدام رنگ کانسیلیر باید استفاده کرد ارائه می دهیم.
● برای پوشاندن لک های قرمز رنگی همچون جوش یا آکنه و لک های قرمز مادر زادی یا ماه گرفتکی از کانسیلیر های سبز رنگ است
آفتاب سوختگی چیست؟

نور خورشید حاوی طیفی گسترده ازاشعه های مرئی ونامرئی است بخشی ازاشعه ی نامرئی آفتاب طیف ماوراء بنفش یا UN است که طول موجی کوتاه تر از طول موج نورمرئی داشته و همه ضررهایی که نور آفتاب به پوست ما می زند هم زیر سر همین اشعه است.

UN خود به دو قسمت UVA و UVB تقسیم میشوداین دونوع اشعه هستندکه باعث برنزه شدن پوست وآفتاب سوختگی میشوند و میزان آنها در فصل تابستان در ارتفاعات و در مناطق استوایی بیشتراست بادوانعکاس نور خورشیداز روی
ترب سیاه چیست؟ و چرا آن را ترب سیاه نامیدند؟
ترب سیاه، از خانواده تربچه است تربچه سیاه و سفید نیز، به عنوان تربچه اسپانیایی در اکثر نقاط جهان شناخته شده است و این گیاه، به طور گسترده ای در اروپا و آسیا کشت می شود.مناطقی دیگر، پس از فهمیدن مزایای سلامتی فوق العاده آن، شروع به کاشت ترب سیاه کرده اند دلیل نام سیاهش، رنگ سیاه یا بنفش مایل به سیاهش است، اما گوشتش سفید رنگ است ، این نوع ترب علاوه بر طعم خاص فواید جالب توجهی دارد که در ادامه این بخش ا

بر اساس گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، همه ی طراحی های نقوش چک های صیاد
به صورت خطی و با به کار بردن نرم افزارهای امنیتی صورت گرفته است.

به نوعی که هر خط حامل اطلاعات مربوط به رنگ خود می باشد.
این در حالی است که در چک های جعلی خطوط از ترکیب نقاط رنگی ایجاد شده و با ذره بین به آسانی می توان آن را تشخیص داد.

تصویر سه بعدی نشان و عبارت چاپخانه دولتی ایران نیز در خمیر کاغذ چک های صیاد به کار رفته
که در صورتی که آن را مقابل نور بگیرید، قابل مشا
مریم برای این آزمون واقعا تلاش کرده و خوب خونده، اینو از ذوق و شوقش و اینکه هر روز سه نوبت زنگ میزد و سوال میپرسید و گاهی حاشیه میرفت و منی که کم طاقت شدم رو عصبی میکرد، میشد فهمید! الانم زنگ زده میپرسه ساعت چند میخوای بخوابی!!
عمیقا ، قلبا و با تموم وجودم میخوام که فردا نتیجه ی عالی ای بگیره و واقعا حتی بیشتر از خودم براش موفقیت میخوام...
و همچنین برای بهار و بنفش و همه ی کنکوری هایی که اینجارو میخونن.
یچه ها عمیقا آرزوی موفقیت و پیشرفت و پیشرفت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها